Новини

Кращий європейський стандарт електричного опалення за найвигіднішими для українського споживача цінами

Місяць шалених знижок

Є бажання зробити комфортною свою оселю, але думаєте, як заощадити кошти? Тоді саме час скористатися чудовою нагодою і придбати теплу підлогу зі знижкою у наших офіційних торгових партнерів. До кінця цього місяця шалені ціни на продукцію Grand Meyer в усіх будівельних мережах України.

Читати

Шукаємо промоутерів

У звязку із розширенням представництва у будівельних торгових мережах, шукаємо продавців-консультантів (промоутерів) в гіпермаркети «Епіцентр» та «Нова Лінія» в усіх регіонах України. Ми пропонуємо гнучкий графік і умови роботи в торгових залах гіпермаркетів, стабільну оплату праці, а також додаткові бонусні виплати. Від вас ми чекаємо: продаж та презентацію нашої продукції покупцям; контроль товарних залишків і викладки…

Читати

Grand Meyer розширює свої кордони

Початок співпраці Grand Meyer і торгової мережі «33 квадратних метри» — новий крок у розширенні географії продажів на ринку України. Відтепер ви можете купити наші нагрівальні мати, терморегулятори і двожильний кабель в Білгород-Дністровському, Каховці, Кривому Розі, Миколаєві, Скадовську, Чорноморську і інших містах в магазинах «33 м2».

Читати

Літній розпродаж для партнерів

У розпал літніх канікул ми влаштували сезонний розпродаж для дилерів. Ви можете придбати наші нагрівальні мати, двожильний кабель, терморегулятори, а також саморегулюючий кабель зі знижкою від 55 до 70 відсотків! Для участі у акції вам достатньо зв’язатися з нами, або заповнити заявку і дізнатися умови отримання своєї знижки. Поспішайте, оскільки тривалість акції обмежена!

Читати

Епіцентр — наш новий торговий партнер

Відтепер ви зможете знайти продукцію нашої компанії на полицях мережі Епіцентр — лідера з роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні. Ви будете приємно вражені доступними цінами на теплу підлогу Grand Meyer. Початок співробітництва з Епіцентр К вчергове підтверджує, що продукція ТМ Grand Meyer відповідає всім вимогам надійності, економічності, а також доступності споживачам. Крім того, наші нагрівальні…

Читати